Skip to content

Recenze Chiropraxe Praha

Co o nás říkají naši pražští pacienti

mom and daughter making heart hands

V Chiropraxe Praha milujeme, když se s námi pacienti podělí o své zpětné vazby a komentáře potom, co si vyzkoušeli naší chiropraktické péči. Přečtěte si prosím níže uvedená doporučení našich pacientů, abyste zjistili, čeho ostatní lidé dosáhli prostřednictvím svých na míru připravených léčebných plánů. Podělte se také o své příběhy! Kliknutím sem nám pošlete zpětnou vazbu, abychom vám pomohli rozšířit vaše povědomí o výhodách přírodní péče u nás v Chiropraxe Praha. Pro více informací nebo domluvení si schůzky, nás kontaktujte ještě dnes.


Přátelský a přesto profesionální přístup

Moje první návštěva byla vynikající. Thiago má tak přátelský, ale profesionální přístup, díky kterému jsem mu prostě věřil a vůbec si nedělal starosti. Všechno bylo dobře vysvětleno a atmosféra byla velmi neformální, takže jsem se necítil jako u lékaře – žádný stres, žádná bolest, jen štěstí. Velmi doporučuji všem.
– Alzbeta B.

Nejlepší chiropraktik v Praze!

Nejlepší chiropraktik v Praze! Šel jsem k Thiagu třikrát a moje bolest v dolní části zad, ramen a krku zmizela. Tiago bude můj osobní chiropraktik. Jen doufám, že se z Prahy neodstěhuje.
– Brett S.

Můj stav se zlepšil po první návštěvě

Měl jsem silnou bolest zad a kyčlí. Hned po první návštěvě se můj stav zlepšil a po další návštěvě bolest ustoupila. Thiago je skvělý chiropraktik, kterého mohu doporučit.
– Michal S.

Profesionalita od Prvního Okamžiku

Včera jsem přišel poprvé k Thiagu a od prvního okamžiku prokázal svou profesionalitu. Vyhodnotil moje neduhy a dal mi řadu tipů na zlepšení plus tu nejdůležitější část, chiropraktickou část. Poprvé jsem přišel do chiropraxe a cítím, že Thiagovi mohu důvěřovat. Jsem si jist, že se to bude stálostí a úsilím neustále zlepšovat.
– Mariano D.

Vysoce zkušený a znalý svého řemesla

Velmi doporučuji! Za posledních pět let jsem se nikdy necítil tak bez bolesti. Thiago je velmi zkušený a znalý chiropraktik, který přizpůsobí ošetření podle vašich potřeb. Ceny jsou transparentní a rozumné.
– Karel N.

Dlouhodobá bolest krku a horní části zad

Přišel jsem k Thiagovi s dlouhodobou bolestí krku a horní části zad. Úplně první úprava krku pomohla obnovit mobilitu, která byla dříve velmi omezená, to byla obrovská úleva! Thiago si dal čas, aby vše vysvětlil: co se děje s vaším tělem. Také vás uklidní, pokud jste nervózní z narovnáním krční páteře. Vřele doporučuji!
– Daria D.

Při první návštěvě mi napravil záda

Thaigo je úžasný chiropraktik. Velmi profesionální, efektivní a pozorný. Měl jsem nějaké problémy se zády a hned při prvním sezení je vyřešil. Šel jsem po týdnu na další schůzku a pomohl mi také s kolenem. 100% bych doporučil Chiropraxe Praha. Děkuji!
– Cristina B.


Chiropraxe Praha Recenze | +420 774229892