Skip to content

O Společnosti Chiropraxe Praha

Patient getting side adjustmentChiropraktik Thiago Piton nabízí přirozený přístup ke zdravotní péči na Malé Straně.

Co je chiropraxe?

Chiropraxe je neinvazivní, praktická forma zdravotní péče. Zaměřuje se na pohybový aparát, aby vám pomohl zbavit se bolesti nebo zlepšit váš zdravotní stav.

Thiago přistupuje ke každému pacientovi s respektem, empaticky, pečlivě naslouchá individuálním obavám a určuje, jak jim nejlépe pomoci.

Zůstat Zdráv

Chiropraxe není jen o zmírnění bolesti, kterou právě trpíte. Cílem je také vám pomoci provést změny ve vašem životním stylu a naučit vás, co dělat doma, abyste byli nezávislí, měli svobodu a nepotřebovali žádnou intervenci pro udržení vašeho zdraví.

  • “Včera jsem přišel poprvé k Thiagovi a od prvního okamžiku prokázal svou velkou profesionalitu.” Vyhodnotil moje neduhy a dal mi řadu tipů na zlepšení plus tu nejdůležitější část, chiropraktickou část. Poprvé jsem přišel do chiropraxe a cítím, že mohu důvěřovat Thiagovi. Jsem si jist, že se to bude neustále zlepšovat stálostí a úsilím.” – Mariano D.
  • “Perfektní práce! Už po prvním setkání jsem se cítil mnohem lépe. Velmi dobrá je také dlouhodobá léčba. Děkuji Thiago!” – Franz J.
  • “Velmi doporučeji! Za posledních pět let jsem se nikdy necítil tak bez bolesti. Thiago je velmi zkušený chiropraktik, který přizpůsobí péči podle vašich potřeb. Ceny jsou jasné a rozumné.” – Karel N.
  • “Velmi doporučuji. Potýkal jsem se s bolestí a nedostatečnou pohyblivostí ramen, krku, zad a boků v důsledku úrazu a let tvrdé práce. Po návštěvě Thiaga jsme se cítil mnohem lépe. Skvělá služba a věnuje vám čas, aby vám přesně řekl, co je špatně, a poskytne rady, jak zmírnit bolest prostřednictvím cvičení a protahování doma. Věci, které mě baví, mohu opět dělat bez bolesti a to vše díky Thiagovi.” – Josh L.

SEZNAMTE SE S CHIROPRACTOREM THIAGO PITON »

Zarezervovat si Schůzku je Jednoduché

Thiaga jednoduše kontaktujte telefonem, SMS nebo e -mailem. Kontaktujte Chiropraxe Praha ještě dnes a naplánujte si první schůzku.


O Společnosti Chiropraxe Praha | +420 774229892